Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному 2-річний хлопчик прокусив капсулу для прання і отруївся

У Рівному медики "швидкої" отримали повідомлення про отруєння дитини рідиною для прання.

Про це повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

Сьогодні, 15 березня, о 13:32 на лінію 103 надійшов виклик від жительки Рівного, яка повідомила, що її малолітній син випадково прокусив капсулу для прання. 

За вказаною адресою о 13:33 виїхала бригада Рівненської станції  ШМД до складу якої входять Микола Желязко, фельдшер Валентина Грищук та водій Микола Сензюк. 

На місці виклику медики оглянули пацієнта, якому 2 роки. З його рота йшла піна. Хлопчик був зляканий. Попередній діагноз: отруєння.

Медики негайно промили шлунок хлопчику. Завдяки оперативним діям бригади «швидкої» стан маленького пацієнта покращився. 

Хлопчика госпіталізували до Рівненської обласної дитячої лікарні у супроводі мами. Вже за декілька годин 2-річного пацієнта відпустили додому. 

Про подію повідомлено поліцейським.

Читати також

20.03.2023 У Рівному спростували фейк про те, що флюоромобіль, який обстежує містян, не відповідає нормам

"Річ у тім, що флюоромобіль (в ньому пропонують зробити безплатний тест на ВІЛ та флюорографію), який  Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр приблизно рік тому отримав в якості гуманітарної допомоги, досі не має необхідних дозвільних та ліцензійних документів на роботу. Більше того, він навіть не відповідає нормам радіаційної безпеки. Простіше кажучи, «фонить». Від цього, в першу чергу, страждають рентгенлаборанти, яких примушують на цьому автомобілі працювати. Вони ж нікуди не скаржаться, бо бояться втратити роботу. Тому їздять і мовчать", - йдеться у повідомленні. Як прокоментували на сторінці медзакладу, інформація є неправдивою та не відповідає дійсності, а усі необхідні документи наявні. "Адміністрація медичного центру офіційно повідомляє, що дана інформація є фейком та не відповідає дійсності, про що свідчить протокол дозомитерчного контролю засобів захисту Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Нам невідомо, яку кінцеву мету переслідують автори такої дезінформації, але ми вбачаємо в цьому свідомий підрив авторитету закладу та намагання зірвати впровадження ефективної програми по боротьбі з туберкульозом", - зазначають у повідомленні.