Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному американці гратимуть композиції легендарного бродвейського композитора

Джазовий клуб «ДжЕм» з гордістю презентує увазі меломанів подію світового ґатунку, що присвячена святкуванню 100-річчя видатного американського композитора Леонарда Бернстайна!

В ПРОГРАМІ:

20 листопада 2018 року о 19:00 в Рівненському Академічному Музично-Драматичному Театрі проект «American Voices» представлять програму, що складається з композицій Бернстайна на Бродвеї.

Вперше в Рівному зірки з Бродвею!!! виконають хіти всесвітньо відомих мюзиклів “West Side Story”, “On The Town”, “Candide” та “Wonderful Town”. Крім того, програму доповнить музика сучасників Бернстайна, таких як Стівен Сондхайм, та композиторів, які вплинули на творчість Леонарда - Джорджа Гершвіна та Еубі Блейка.

ЗНАЙОМТЕСЯ! ГОСТІ З БРОДВЕЮ:

Маккензі Томас (Mackenzie Thomas), сопрано

Макензі Томас в даний час виконує партію сопрано в шоу "MYSTÈRE " цирку Du Soleil’ в Лас-Вегасі. В її портфоліо – роль ведучої акробатичної співачки в шоу “ZARKANA”. На додаток до своєї роботи з цирком, Маккензі - зірка Бродвейських і Північноамериканських гастрольних турів мюзиклу “MAMMA MIA!”

Курт Оллман (Kurt Ollman), баритон

Курт Олманн – оперний співак, що виступав на сценах Відня, Риму, Санта Фе, Вашингтону, Лос-Анджелеса та Нью-Йоркської Опери. Серед його численних записів – «Ромео і Джульєтта» з Плачідо Домінго, мюзікли «Вестсайдська Історія» та "Candide" Леонарда Бернстайна та інші.

Джон Фергюсон (John Ferguson), фортепіано

Манера гри на фортепіано Джона Фергюсона характеризується музичними критиками світу як "динамічна, з вражаючими якостями блиску, сили, інтелекту та чутливості пальців генія"

Джон є засновником та виконавчим директором проекту “American Voices”. У 1998 році він реалізував серію концертів музики Джорджа Гершвіна,що об’єднувала митців з більш ніж 40 країн світу, починаючи від Сирії та Оману до Бангладешу та Узбекистану

ПРО ЛЕОНАРДА БЕРНСТАЙНА:

Батько Бродвейських мюзиклів має коріння з Рівного, адже саме в Рівному на вулиці Поштовій мешкали батьки відомого в усьому музичному світі геніального композитора та диригента.

Хтозна, якби Самуель Іосиф та Дженні Бернстайн не емігрували перед Першою світовою війною до США з передмістя Рівного, музика до «Вестсайдської історії» не була б створена. Одноіменний фільм не отримав би 10 Оскарів, а менше.

Леонард не став би головним диригентом Нью-Йоркської філармонії, не диригував багатьма провідними оркестрами світу, не ставив би опери в Віденській Філармонії і не надихав би багатьох світових музикантів глибиною і гумором своєї музики.

“БЕРНШТАЙН НА БРОДВЕЇ” (США)

20 листопада 2019 року, 19:00

Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр

 

Квитки можна придбати:

- за телефонами (097)785-87-41, (067)363-34-18;

- в Касі Драматичного Театру з 14:00 по 19:00;

- на головній Касі країни https://kasa.in.ua/bernstajn-na-brodvei

Джазовий клуб «ДжЕм» висловлює щиру подяку Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні без якого проведення події було б неможливим.

Читати також