Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному біля автовокзалу патрульні зупиняють людей, які перебігають дорогу

Ілюстративне фото

Рівненські патрульні зупиняють порушників, які переходять дорогу у невстановлених місцях, і проводять з ними профілактичні бесіди. Злісним порушникам інспектори виносять постанови.

"Ми нагадуємо громадянам, що за такі правопорушення існує адміністративна відповідальність. Відповідно до ч. 1 ст. 127 КУпАП, перехід пішоходами проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 255 грн", - розповіли в УПП у Рівненській області.

Патрульні додали, що головний меседж, який хочуть донести до громадян, такий: кожен, хто порушує ПДР, наражає на небезпеку себе та інших!

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.