Рівне Медіа

У Рівному чоловік під час затримання вкусив за палець патрульного (ВІДЕО)

Цієї ночі у Рівному на вулиці Відінська патрульні поліцейські затримали двох чоловіків, вони, як виявилось, брати. Суспільне повідомляє, що на чоловіків поскаржились люди, бо ті перебували у стані сп’яніння, продовжували розпивати алкоголь біля будинку і заважали відпочивати.

На копів вони відреагували агресивно, а один під час затримання вкусив полісмена за палець.

Виклик поліції отримала майже о пів на 12-ту ночі, події розгортались біля магазину "Ера". На місці, каже речниця копів Оксана Юрченко, виявили двох чоловіків. Їх попросили припинити правопорушення.

"Але чоловіки вимогу проігнорували. Їм повідомили, що їх затримують і доставлять до міськвідділу для встановлення осіб. Натомість чоловіки намагались покинути місце події. Патрульні попередили, що будуть змушені одягнути на них кайданки. Натомість вони почали чинити спротив, відтак поліцейські застосували сльозогінний газ і після того повалили їх на землю", – каже речниця патрульних.
 

На допомогу першому екіпажу прибуло декілька колег. Під час того, як на одного з чоловіків намагались одягнути кайданки, він вкусив патрульного за палець, передає Суспільне. 

Затримані – двоє рідних братів, що проживають неподалік. Одному 22 роки, іншому – 26. На них склали декілька адміністративних матеріалів: за дрібне хуліганство, розпивання алкоголю в громадському місці та злісну непокору законному розпорядженню поліцейського.

Читати також