У Рівному до Центру ментального здоров`я звернулися майже 700 підлітків

Щорічно у квітні світ відзначає День обізнаності про стрес. Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш подав дані від обласного центру психічного здоров'я населення про динаміку стресових розладів від початку повномасштабного вторгнення.

"Очевидно, що вона не позитивна, це лише підкреслює, що допомога спеціалістів – дуже потрібна і звертатись до них варто", - зауважив він.

  • 2022 рік — проліковано стаціонарно й амбулаторно 883 людини;
  • 2023 рік — 1426 людей;
  • 2024 рік — 2425 людей.

До Центру ментального здоров’я, який функціює на базі Рівненського центру психічного здоров’я населення, із початку цього року звернулися 670 підлітків, із них у половини були скарги на тривогу, суїцидальні думки, поганий сон, зниження концентрації уваги в школі, навчальних закладах.

"Порада від спеціалістів: якщо помітили, що ваш загальний стан погіршився у порівнянні із тим, яким був місяць чи пів року тому – зверніться за допомогою", - наголосив голова РОР наприкінці.

Читайте також