Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному до забігу долучились понад півтори сотні святих Миколаїв

У центрі Рівного сьогодні о 9-ій годині ранку розпочався благодійний забіг. Понад півтори сотні учасників розпочали свій маршрут від готелю "Мир" та бігли по вулиці Набережній, Кавказькій та Міцкевича. Щоб убезпечити бігунів, у місти тимчасово перекрили дані вулиці.

Повідомляє Суспільне.

Метою благодійного забігу є популяризація бігу, залучення рівнян та гостей міста до занять спортом, популяризація здорового способу життя, а також збір коштів для Дани Прадунець – дівчини, хворої на спінально-м’язову атрофію (СМА) І групи.

Організатори благодійного забігу – ГО "Рівненський клуб бігу".

Усі учасники Благодійного забігу "Rivne St. Mykolas Run 2021" автоматично стають учасниками проєкту "Рівненська бігова ліга 2021", яка містить серію із 4-х забігів, 3-и з яких – залікові.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.