Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному дослідили, чому масово гинуть голуби

http://www.rivneprod.gov.ua

21.10.2018 надійшло повідомлення, що в мережі Інтернет була розміщена інформація про загибель голубів у м. Рівне.

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє:

  • За результатами досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи м. Київ,  в патологічному (біологічному) матеріалі від диких голубів вірусів пташиного грипу та хвороби Ньюкасла не виявлено.
  • За результатами досліджень Рівненської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів пестицидів, токсичних елементів та збудників паразитарних хвороб не виявлено.
  • При проведеному паталогоанатомічному розтині трупів голубів встановлено, що воло збільшене, переповнене великою кількістю кормових мас, цілими зернами кукурудзи та тирси, що спричинило інтоксикацію та загибель досліджених голубів.

Спеціалістами Рівненського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та Рівненської міської державної лікарні ветеринарної медицини проводиться щоденний моніторинг парків, скверів та інших місць перебування диких голубів в м. Рівне.

За останні дві доби загинувших голубів не виявлено.

Читати також