Рівне Медіа

У Рівному двоє чоловіків намагалися зґвалтувати дівчат

Копи у п’ятницю, 6 грудня, близько 5-ї ранку отримали виклик про те, що в районі Басового Кута у Рівному двоє іноземців силою утримують дівчат у квартирі та намагаються їх зґвалтувати. Про це "Суспільному" розповіла інспекторка патрульної поліції області Наталія Воєвода.

Обстеживши прилеглі території на вулиці Чорновола, інспектори помітили, як двоє дівчат стукали у вікно та просили про допомогу. Патрульні увійшли до помешкання, з якого доносилися крики.

Інспекторка Наталія Воєвода:

– Всередині було двоє наляканих дівчат, 18 та 19 років. Вони повідомили про те, що їх незаконно утримують у квартирі, не відпускають та намагаються зґвалтувати. Також на місці події було двоє 26-річних чоловіків, це лівійці, їх поліцейські затримали. Патрульні заспокоювали дівчат, бо вони були в певному шоковому стані. Уже коли заспокоїлись, то розповіли, що з цими іноземцями вони познайомились близько тижня тому, спілкувались, відпочивали у нічному клубі. А у цей вечір поїхали до них на квартиру і вже там дійшло до непорозуміння. У цьому випадку все обійшлось і поліція вчасно прибула, але хочеться закликати молодих людей ставитись виваженіше до знайомств.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу та швидку медичну допомогу. Лікарі надали дівчатам первинну домедичну допомогу, від госпіталізації вони відмовились. За цим фактом триває перевірка

Читати також