Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному готуються відновити рух швидкісної електрички до Львова

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Укрзалізниця відновить рух швидкісного електропоїзда "Рівне-Львів" до кінця березня. Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Потяг №803/804 "Полісся" перестав курсувати рівно рік тому - із запровадженням загальнодержавного карантину.

До карантину швидкісна електричка з Рівного до Львова курсувала двічі на день та долала увесь шлях менше ніж за 3 години.

Наразі з Рівного до Львова курсує лише звичайна нічна електричка, яка долає маршрут майже за 5 годин. 

Нагадаємо, днями "Львівська залізниця" відновила рух приміського поїзда "Здолбунів-Луцьк-Ковель", який з'єднує два сусідні обласні центри - Рівне та Луцьк.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.