Майже на третину хочуть підняти тариф на вивезення сміття у Рівному.
Про це йдеться на сайті міськради.
Так, тариф для багатоквартирних будинків хочуть підняти з 47,80 гривень на місяць з однієї людини до 60,74 грн, для приватного сектору - з 50,79 гривні до 64,48 грн.
У Квасилові відповідно тариф може піднятися з 28,36 грн для мешканців багатоквартирних та одноквартирних будинків до 50,31 грн, а для приватного сектору - з 32,80 грн до 46,04 грн.
Головними причинами підняття цін у підприємстві називають підвищення заробітних плат, цін на пальне та витрати на обслуговування техніки.
Додамо, що востаннє тарифи на вивезення сміття у Рівному піднімали у жовтні минулого року.