Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному мешканці багатоповерхівки не пускали газовиків, які хотіли встановити лічильники

У Рівному мешканці будинку на вулиці Соборній перешкоджали газовикам.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці АТ "Рівнегаз".

64 лічильники планували встановити працівники АТ "Рівнегаз" за вказаною адресою в рамках програми розвитку. Про тимчасове припинення газопостачання на час виконання робіт фахівці «Рівнегазу» попередили споживачів завчасно. Та розпочати виконання своїх обов’язків газовики так і не змогли – мешканці будинку заблокували доступ до газового обладнання.

Причина – людей обурила відсутність газу у помешканнях.

«Встановлення лічильників в будинку на Соборній, 233 – заплановані роботи згідно з планом розвитку. Споживачі за цю послугу не платять. Тим паче, що з 1 січня 2023 року, згідно із ЗУ «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», споживачам, які не мають лічильника і відмовилися від його встановлення, розподіл газу не дозволяється. Врешті, споживачеві все одно доведеться встановлювати вузол обліку, але вже за власний рахунок. Чому мешканці будинку блокували роботу наших працівників – не розуміємо», - говорить головний інженер Рівненського відділення АТ «Рівнегаз» Михайло Гомонець.

Наразі роботи з встановлення приладів обліку газу призупинено до моменту порозуміння із мешканцями вищевказаного будинку.

До слова, цей будинок планували оснастити загальнобудинковим лічильником газу. Та 60 % мешканців вирішили встановити індивідуальні лічильники за власний кошт. Аби забезпечити індивідуальним обліком газу кожного клієнта, "Рівнегаз" затвердив з регулятором, НКРЕКП, безоплатне встановлення газових лічильників поквартирно у всьому будинку.

Читати також