Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному можна долучитися до обговорення шляхів подолання корупції

У вівторок, 12 лютого, відбудеться чергове засідання Клубу «Активної Громади»!

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4

Початок о 17:00.

Чекаємо всіх охочих взяти участь в обговоренні наступної теми: «Як би я подолав корупцію..» Під час засідання поспілкуємося про президентські вибори, і обговоримо найбільш цікаве питання – фінансування кандидатів. Також, поспілкуємося про те, що найчастіше згадують учасники виборчих перегонів – корупцію, і поміркуємо яким чином або методом її подолали б Ви? Проаналізуємо програми ТОП кандидатів у президенти України, і визначимо, чи піднімають вони питання корупції у своїх цільових документах. Обговоримо, зокрема, такі питання як: які особливості цьогорічних президентських виборів? Звідки беруть кошти учасники виборів? 

Чекаємо всіх охочих!

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати.

З нетерпінням чекаємо на Вас 12 лютого о 17:00!

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” - об'єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014

Прес–служба

ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне 

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

Читати також