Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на місці "Лагуни" можуть відкрити двоповерховий супермаркет

У мережі розмістили оголошення про продаж приміщення нічного клубу "Лагуна" в районі Пивзаводу у Рівному. Комерційне приміщення загальною площею у понад 300 кв.м. (перший поверх та підвал) оцінили у 325 тисяч доларів. Афішував оголошення на своїй сторінці в Instagram арт-директор "Лагуни" Андрій Перескоков.

Жодних офіційних коментарів стосовно продажу приміщення нічного клубу представник "Лагуни" не надав, лише зауважив, що це дуже приватне питання. 

Не виключено, що на місці "Лагуни" відкриють двоповерховий супермаркет мережі "АТБ". Про такі плани у коментарях під публікацією у соцмережах заявив представник компанії atb.market.rivne.

У коментарі для Рівне Медіа в "АТБ" повідомили, що точної інформації на даний час немає. Це лише припущення. Утім, додали, що район Пивзаводу є вигідним для компанії.

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.