Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на одну прийомну сім’ю стало менше

У Рівному стало менше на одну прийомну сім'ю. Відповідну заяву про припинення функціонування прийомної сім'ї подали Галина та Ярослав Заморські. 

Про це розповів начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня. 

Прийомну сім'ю подружжя створило майже 10 років тому. Після чого зі збільшенням кількості вихованців вона стала будинком сімейного типу. 

Різниця між цими двома формами полягає саме у кількості дітей: до 4 дітей — прийомна сім’я, від 5 до 10 вихованців — дитячий будинок сімейного типу.

“За цей час подружжя Заморських виховали десять дітей. Добре функціонував будинок сімейного типу. Таке рішення подружжя прийняло з власних причин та зважаючи на вік. Зараз вони перебувають у Німеччині. Двоє останніх дітей, які виховувались тут, переїхали до рідного дядька, який оформив над ними опіку. Тож прийомних дітей у сім’ї не залишилося,” - розповів Андрій Міщеня.

За словами начальника служби, подружжя вагалося, чи продовжити функціонування будинку сімейного типу із початком воєнних дій, проте все ж вирішило поки зупинитися.

Читати також

25.05.2022 Пішов з життя підприємець, який 11 років надавав транспортні послуги громаді на Рівненщині

"Крупецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Шмата Івана Адамовича, підприємця, який протягом 11 років надавав транспортні послуги Крупецькій громаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Розділяємо біль родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.