Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на ринках шахраї розраховуються фальшивими грішми

На рівненських ринках активізувались шахраї, котрі розраховуються несправжніми купюрами. Про це “Рівне Медіа” розповів один із підприємців.

За його словами, відрізнити фальшиві гривні від справжніх на перший погляд непросто. Це, зокрема, і через специфіку роботи на ринку та потік клієнтів.

Продавці помічають підробку вже згодом — на купюрі пише “100 сувенірів”. Підприємець розповідає, що трапляються і “200 сувенірів”, і “500 сувенірів”.У поліцію із цього приводу, додає чоловік, не звертався. Адже підробку помітили значно пізніше.

Підприємець застерігає рівнян бути уважними, адже розрахуватись такими купюрами можуть із кожним. 

Читати також

29.05.2022 Білоруси стали активнішими на Волинському напрямку - Генштаб

Нині триває дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. У ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил Україїни відзначили деякі зміни на Волинському ра Поліському напрямках.  "На Волинському та Поліському напрямках відзначається збільшення кількості заходів оперативної та бойової підготовки в ході перевірки сил реагування збройних сил республіки білорусь", - йдеться у повідомленні. Також варто не забувати про те, що зберігається загроза завдання з території республіки білорусь ракетно-авіаційних ударів по українських інфраструктурних об’єктах.

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.