Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на центральному мосту на вулиці Соборній утворилась тріщина (ФОТО)

У Рівному на центральному мосту на вулиці Соборній утворилась тріщина. 

Відома рівненська активістка Alla Losik опублікувала світлини пошкоджень на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Рівне.2020 рік. Центральний міст в місті. Ми очікуємо історію в Києві із Шулявським?! Взагалі, скажіть, хто розуміється, - це як, безпечно так по ньому їздити?" - Прокоментувала пост авторка фото.

Через тріщину рух на мосту частково ускладнено. Працівники комунальних служб установили загорожу із попереджувальними знаками на місці пошкоджень.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.