Рівне Медіа

У Рівному на вулиці Міцкевича хочуть ще один мурал

Артем Остапюк подав на Громадський бюджет Рівного проєкт, який передбачає створення муралу з використанням малюнків Ніла Хасевича "Волинь в боротьбі". Автор пропонує розмістити його на фасаді будинку за адресою Міцкевича 5.

"Проєктом передбачається розмістити мурал з зображеннями листівок Ніла Хасевича для того, щоб молодь нашого міста ставила для себе у пріоритети справжніх українських героїв. Щоб дорослі рівняни свідомо виховували своїх дітей та з дитинства показували їм приклади патріотизму до Батьківщини. Також передбачається створення односторінкового сайту куди можна буде перейти зісканувавши qr-код на муралі і дізнатися більше інформації про Ніла Хасевича, його творчий шлях та роботи. Ніл Хасевич в першу чергу видатний митець, але нажаль його роботи не надто відомі сучасній молоді", - додав автор.

Вартість реалізації цього проєкту - 176 тисяч гривень. 

У Рівному на вулиці Міцкевича, 9 вже є один мурал - "Моє місто". Як символ вільної думки і вибору дій обрали образ птаха, що розчиняється у геометричних силуетах міста, що в свою чергу покликані розчинити прямі лінії міського образу і надати їм динаміки і різноплановості. 

Нагадаємо, Ніл Хасевич народився в Рівненській області. Він - український художник, графік, активний громадський і політичний діяч, член ОУН і УГВР. Лицар Срібного Хреста Заслуги та медалі "За боротьбу в особливо важких умовах".

Читати також