Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному нагородили найкращих спортсменів

http://www.rv.gov.ua

Тренерів, майстрів спорту, керівників фізкультурно-спортивних товариств сьогодні вітали у Рівненській ОДА.

Нагороди спортсмени отримали з нагоди свого професійного свята.

«Напередодні Дня фізичної культури та спорту дякую вам за щоденну титанічну працю, наполегливість та впертість у досягненні перемог. Спортсмени Рівненщини гідно представляють область в багатьох вищих лігах, своїми виступами ви піднімаєте престиж України у світовому співтоваристві», - звернулась до присутніх заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Спортсменів вітали заступники голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та Олександр Корнійчук, голова облради Олександр Данильчук

Спортсменів нагородили почесними грамотами Рівненської ОДА та облради. Подяки також отримали від НОК України, комітету профспілки. Також вручили посвідчення зі спортивним званням заслуженим майстрам спорту України.

«Розвиток спортивної інфраструктури для влади є пріоритетом, - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук.  Упродовж двох останніх років 38 об’єктів фізичної культури здано в експлуатацію, ще на 47-ми ведуться роботи. На фініш будівництво спорткомплексу в Сарнах, завершуються роботи на стадіонах в Дубровиці та Костополі, облаштовуються футбольні поля. А нещодавнодано старт глобальному проекту – спорткомплексу на Макарова».

Окрім того, спортсменам Рівненщини вручили дипломи всесвітньої Гімназіади.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також