Рівне Медіа

У Рівному нагородили переможців і призерів міських Спартакіад (ФОТО)

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко нагородив дипломами та кубками переможців і призерів міських Спартакіад, які відбувалися у минулому році в місті Рівному.

Відповідно до Положення про змагання підсумки чемпіонатів м. Рівного в залік Спартакіади міста серед колективів фізичного виховання проводяться в чотирьох групах:

Група 1 «Вищі  навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації».

Група 2 «Вищі навчальні закладів  І-ІІ рівнів акредитації».

Група 3  «Професійно-технічні навчальні заклади».

Група 4 «Підприємства, організації, установи».

В Спартакіаді серед школярів закладів середньої освіти програма складається з 13 видів спорту (легка атлетики серед збірних команд закладів середньої освіти, легка атлетика серед команд 8-9 класів, шахи, шашки, баскетбол юнаки, баскетбол дівчата, волейбол юнаки, волейбол дівчата, футзал, «Старти надій», легкоатлетичний крос, спортивне орієнтування, спортивний туризм).

У Спартакіаді серед працівників закладів загальної середньої освіти – 5 видів спорту (волейбол, футзал, шахи, шашки, настільний теніс).

В Спартакіаді серед підліткових клубів за місцем проживання  8 видів спорту  взяло участь 16 команд підліткових клубів. 

Нагадаємо, що протягом лютого-грудня 2019 року було проведено чемпіонати м. Рівного в залік Спартакіади міста серед колективів фізичного виховання з 16 видів спорту (стрільба кульова, волейбол серед чоловічих команд, волейбол серед жіночих команд, плавання, легка атлетика, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, футзал, армспорт серед чоловіків, шахи, шашки-64, настільний теніс, баскетбол серед чоловічих команд, баскетбол серед жіночих команд, баскетбол 3х3 серед чоловічих команд та баскетбол 3х3 серед жіночих команд). В чемпіонатах в залік Спартакіади взяли участь понад 3000 учасників.

Отже, переможцями та призерами  Спартакіади м. Рівного 2019  року серед колективів фізичної культури стали:

Група «ВНЗ 3-4 рр.а.».

  • 1 місце –Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука.
  • 2 місце – Національний університет водного господарства та природокористування.
  • 3 місце – Рівненський державний гуманітарний університет.

Група «ВНЗ 1-2 рр.а.».

  • 1 місце – Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП.
  • 2 місце – Технічний коледж НУВГП.
  • 3 місце –  Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування.

Група «Професійно-технічні навчальні заклади»

  • 1 місце –Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі.
  • 2 місце – Вище професійне училище №1.
  • 3 місце – Рівненський професійний ліцей.

Група «Підприємства, установи, організації».

  • 1 місце –  Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради (колектив «Освіта-Спорт»).
  • 2 місце – Головне управління Національної поліції в Рівненській області.
  • 3 місце – TM Epsilon

У Спартакіаді серед команд школярів закладів середньої освіти     м. Рівного у 2018-2019 навчальному році переможцями та призерами стали:

  • 1 місце –    ЗОШ №28
  • 2 місце –   Рівненська гуманітарна гімназія
  • 3 місце –   ЗОШ №27

У Спартакіаді працівників закладів середньої освіти м. Рівного у 2019 році переможцями і призерами стали:

  • 1 місце – ЗОШ №28
  • 2 місце  - НВК №26
  • 3 місце – ЗОШ №25

У Спартакіаді серед підліткових клубів за місцем проживання:

  • 1 місце – підлітковий клуб «Олімпія»
  • 2 місце – підлітковий клуб «Імпульс»
  • 3 місце –  підлітковий клуб «Олімп»

 

Читати також