Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному обиратимуть директора аеропорту

Фото - Рівне Вечірнє

Під час сесії Рівненської обласної ради, 27 липня, обиратимуть директора Міжнародного аеропорту Рівне. Як повідомляє "UA: Рівне", на цю посаду було 7 претендентів, проте згодом двоє відмовилися.

Учора під час постійної комісії з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією заслухали пропозиції розвитку рівненського аеропорту від 4 кандидатів. У їх числі - нинішній керівник летовища Ігор Насинюк.

 

 

Читати також

18.08.2022 Меценат з ОАЕ оплатив оренду котеджу для переселенців Рівненщини

Як повідомляє Рівненська ОВА. це дві сім'ї з Лиману та Харкова. Родини обирали за такими критеріями: пошкоджене житло через воєнні дії, відсутня можливість для винайму помешкання, вони повинні бути офіційно працевлаштованими в області. Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся із родинами, власниками орендованого житла та ініціаторкою ідеї – волонтеркою Ольгою Яцук. Поспілкувався із ВПО, передав їм ключі від котеджу. «Дякую кожному - волонтерам, закордонним меценатам, жителям області - усім, хто робить усе можливе задля наближення перемоги України та підтримки тих, хто опинився у скрутних умовах через війну. Разом ми сильні!» - зазначив Віталій Коваль.