Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному одну із вулиць перейменували на честь оперного співака

У Рівному в рамках дерусифікації вулиць було обрано нову назву для вул. Глінки. Тепер - це вулиця Василя Сліпака.

Про це інформують у Рівненській міській раді.

Сліпак Василь Ярославович (1974-2016) - уродженець Львова, всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, патріот України та доброволець, що з 2015 року воював на Донбасі. Позивний «Міф» – на честь Мефістофеля, героя своєї улюбленої опери «Мефістофель» Шарля Гунно.

У своїх згадках друзі та колеги говорять про Василя Сліпака як про неймовірно освічену, добру, харизматичну, веселу людину з неймовірним почуттям гумору. Сліпак говорив сімома мовами, товаришував з голівудськими зірками та режисерами.

«Україна є сильною завдяки своєму народу. Маємо базуватися в майбутньому саме на людях. «Почути свій народ» – насправді, це і є суть. Наш народ дуже мудрий. Я бачу Україну успішною державою, в тому числі й на європейській арені. Якщо ми послухаємо самих себе. Тобто український народ».

Його пророчі слова, особливо символічно звучать зараз, коли вся Україна згуртувалася в боротьбі проти російських окупантів.

Загинув 29 червня 2016 року у бою від кулі снайпера біля смт Луганське Бахмутського району. Нагороджений орденами «За мужність» І ступеня та «Золота Зірка», також Василю Сліпаку надано звання Герой України.

Читати також