Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному оголосили вирок п`яному водію, який насмерть збив дівчину та скалічив хлопця

Фото Рівне онлайн

У Рівненському міському суді 2 травня оголосили вирок підприємцю Василю Самчуку, який п'яним за кермом буса збив двох підлітків. 

Нагадаємо, ця ДТП сталася ще 2 листопада 2018 року. Тоді однокласники 16-річні Діана Петрук та Владислав Тарар повертались додому від репетитора, як на них на вулиці Севастопольській наїхав п'яний водій. 

Дівчина загинула на місці ДТП, а постраждалого хлопця госпіталізували із тяжкими травмами. Він два місяці був у комі та досі не зміг відновитися від травм. 

Після наїзду водій не тільки не допоміг потерпілим, але й намагався втекти з місця ДТП та вдруге наїхав на хлопця. Самчук був настікльки п'яний, що навіть заснув у поліцейському авто. У його крові виявили 2, 75 проміле алкоголю, що у 14 разів перевищує лопустиму норму. 

На допиті у суді 14 грудня 2021 року Самчук вперше "подав" голос. Він визнав, що вживав алкоголь, а дітей, мовляв, просто "не помітив". Він також попросив вибачення у родичів потерпілих. Обвинувачений також стверджував, що не намагався втікати із місцях аварії. 

Як повідомили "Рівне Медіа" у прес-службі міського суду, Самчуку присудили 8 років позбавлення волі, також його позбавили на три роки права водіяння транспортними засобами. Суд також повністю задовольнив матеріальну школу та частково моральну. Загалом це близько двох мільйонів гривень. 

 

 

Читати також