Рівне Медіа

У Рівному організовують Медичний пікнік

25 серпня 2019 з 11:00 до 16:00 год. у парку ім. Т.Шевченка, у Рівному вдруге проводитиметься «Медичний пікнік». Це проект, який має на меті популяризацію та збереження здоров’я у неформальному спілкуванні.

Жителі та гості міста матимуть змогу в нестандартній формі поспілкуватись з лікарями міста, дізнатись про профілактику хвороб та як зберегти здоров'я. На свіжому повітрі, можна буде отримати консультації лікарів-спеціалістів, пройти обстеження на соціально-небезпечні недуги (ВІЛ/СНІД), перевірити гостроту зору, та провести обстеження на визначення рівня глюкози крові (за умови, що не снідали), провести обстеження на вірусні гепатити. 

Дорослих і дітей навчатимуть домедичній допомозі та правилам збору автомобільної аптечки, яка в разі потреби, стане "найпершим помічником". Малечу навчать доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога. А ще Ви зможете виміряти артеріальний тиск та дізнатись, чому він має властивість підвищуватись чи знижуватись, як запобігти розвитку інсульту та інфаркту,  як впливають, навіть легкі, фізичні навантаження (ходьба, пробіжки, тощо) на організм людини. Дізнаєтесь про особливості жіночого та чоловічого здоров'я у різних вікових категоріях. Крім цього всього - багато цікавого. 

Читати також