Рівне Медіа

У Рівному оштрафували водія, який перевозив діток без сидінь: запідозрили, що він під дією наркотиків

Сьогодні вранці, на вулиці Фабричній, увагу патрульних привернув кермувальник автомобіля Skoda Fabian, який не лише сам не користувався пасками безпеки, а ще й перевозив 2 неповнолітніх дітей без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу. Про це повідомили в УПП області.

Патрульні зупинили авто і під час спілкування виявили у водія ознаки наркотичного сп'яніння, а саме: виражене тремтіння пальців рук, неприродна блідість обличчя, поведінка, яка не відповідає обстановці. Від проходження медичного огляду у медичному закладі з метою встановлення стану наркотичного сп'яніння 30-річний водій відмовився в присутності двох свідків.

За вищезгадані порушення на водія винесли постанову за ст.121 (за порушення правил перевезення дітей та порушення правил користування ременями безпеки) та склали протокол за ч.1 ст.130 (за керування в стані сп'яніння, по відмові) КУпАП.

Від подальшого керування водія відсторонили, дітей забрала мама.

Вкотре нагадуємо про відповідальність! Сідати за кермо автомобіля в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння – суворе порушення правил, яке може мати трагічні наслідки.

Читати також