Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному патрульні відвідали Центр стерилізації тварин (ФОТО)

У Рівному патрульні відвідали Центр стерилізації безпритульних тварин.

Відомо, що інспектори не лише приділили песикам увагу, а й привезли їм харчі.

Тема безпритульних тварин близька патрульним, адже вони опрацьовують виклики пов’язані з жорстоким поводженням, безвідповідальними господарями, нещасними випадками та іншими не завжди приємними ситуаціями та завжди йдуть на допомогу. На рахунку патрульної поліції не одне врятоване життя тварини.

"Друзі, ми закликаємо підтримувати та відвідувати наш комунальник заклад, де опікуються безпритульними тваринами. Відтак, завтра на волонтерів чекають на Київський 100 Г з 12.00 до 15.00 на захід, що називається "Велика прогулянка та чай з пухнастиками", - пишуть на сторінці патрульної поліції.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.