У Рівному підліток на електровелосипеді влетів у двері аптеки

У Рівному підліток в'їхав у двері аптеки на електровелосипеді. 

Про це "Рівне Медіа" повідомили у пресслужбі поліції. 

Інцидент стався учор ввечері в центрі міста.

14-річний рівнянин пошкодив електровелосипедом двері "Економної аптеки", а саме розбив скло та погнув раму.

На місці події були його батьки.

Хлопця доставили до лікарні, після надання допомоги його відпустили.

Патрульні поліцейські склали на батьків адмінпротокол за ч.3 ст. 184 КУпАП.

Читайте також