Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному пішов з життя колишній директор однієї з шкіл

У Рівному помер колишній директор ЗОШ №25 Лінчук Сергій Павлович. 

Про це повідомила у соцмережах рівнянка ‎Ксюша Дзятко‎.

Сергій Лінчук довгий період працював у школі вчителем, заступником директора та власне директором. Останні три роки чоловік не працював у навчальному закладі.

Він зустрів на порозі рідної йому 25 школи сотні першокласників і провів у доросле життя стільки ж випускників. Висловлюємо щирі співчуття родині, дружині, Лінчук Лесі Андріївні, яка для Сергія Павловича стала вірним супутником життя", - написала авторка посту.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.