Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному пішов з життя викладач НУВГП

Вчора, 5 грудня, зранку пішов з життя доцент та викладач Національного університету водного господарства та природокористування Никодим Прокопчук.

Як зазначають на сторінці НУВГП, покійний присвятив університету 50 років життя і пройшов шлях від студента до доцента:

"Як фахівець з охорони праці, впродовж багатьох років виступав в якості експерта у розслідуваннях нещасних випадків в організаціях та на підприємствах Рівненщини, Львівщини, Хмельниччини, Закарпаття, надавав допомогу у поліпшенні роботи служб охорони праці багатьом організаціям області".

Чоловік декілька років боровся з тяжкою недугою, однак хвороба перемогла.

Попрощатись з Никодимом Миколайовичем можна 6 грудня о 12 год. в с. Грабів Рівненського району.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.