Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному планують побудувати ще два кільця

У Рівному у наступному році планують побудувати ще два транспортних кільця. Одне із них буде знаходитися на перехресті вулиць Дворецька-Басівкутська. Це питання сьогодні обговорили члени бюджетної комісії. 

Нагадаємо, на час будівництва кільця на Дубенської-Макарова там було облаштоване тимчасове кільце. Як говорить начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима, це дало свої позитивні результати, тож вирішили звести на цьому місці повноцінне кільце. 

"Даний експеримент показав себе з позитивної сторони, і є доцільність встановлення там кільця, яке розвантажить вулицю Дворецьку та інші прилеглі вулиці. Проте станом на сьогодні це експериментальний пілотний проект. Вже потім звернемося до проектантів, зробимо замовлення, тоді прорахують його вартість", - каже Руслан Гудима. 

Тим часом, як заявив міський голова Рівного Олександр Третяк, у планах на наступний рік - також зведення кільця на перехресті вулиць Енергетиків-Курчатова (перед Колоденкою). 

Нагадаємо, вчора відкрили рух на кільці Дубенської-Макарова. Проект коштував близько 28 мільйонів гривень. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.