Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному планують провести позачергову сесію облради, щоб вирішити проблему заборгованості для медиків

Сьогодні на сесію Рівненської обласної ради прийшли медичні працівники різних комунальних установ, які вже другий місяць не отримали заробітні плати. Така колізія утворилась через те, що 13 травня було створено Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення, у який об'єднали два управління - охорони здоров'я та цивільного захисту населення.

Ці зміни не повинні були вплинути на виплати заробітної плати працівникам, але сьогодні на сесії депутати виключили з проєкту змін до бюджету питання про фінансування Департаменту та не підтримали його створення. Тим самим блокуються фінансові виплати для працівників низки комунальних закладів.

Читайте також: На сесії Рівненської облради – сутички медиків і депутатів (ФОТО+ВІДЕО) 

Після провалього першого голосування, в кінці сесії обранці не прийняли рішення повернутись до розгляду бюджету та вирішити питання - забракло голосів.

Стурбовані медичні працівники готові боротись до кінця і шукають шляхи, як привернути увагу депутатів. Самі ж обласні обранці збирали підписи для проведення позачергової сесії якнайшвидше - аби вирішити це питання.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.