Рівне Медіа

У Рівному планують вдосконалити міські маршрути

У Рівному планують провести ґрунтовне дослідження маршрутів громадського транспорту. Про це повідомив мер міста Олександр Третяк.

Він анонсував, що будуть досліджувати пасажиропотоки у міста: куди і з якого району найчастіше їдуть, в який час, непопулярні маршрути, кількість пасажирів та їх потоки.  

«Це буде повністю ґрунтовне дослідження усіх маршрутів, які є в місті Рівне. Будуть виставлятись певні маркери-маяки. Будемо досліджувати, як курсують транспортники, які маршрути оптимальні, які потрібно змінити, які взагалі скасувати і нові маршрути, які ввести, - сказав Олександр Третяк. - Це глибоке дослідження всієї транспортної структури міста і буде зроблене моделювання на підставі інформації, як ми отримуємо, які у нас пасажиропотоки з Північного на Ювілейний, із Квасилова до центру міста, куди далі рухаються люди. Це все накладено на комп’ютерну модель, котра нам покаже, де що змінити».

У Рівному доволі гостро стоїть проблема із пасажирськими перевезеннями. До прикладу, із 600 потрібних водіїв маршруток, у місті їх лише 340. Мешканці часто скаржаться на їх дії.

Нагадаємо, нещодавно у Рівному побили водія маршрутки. Про це ми писали тут:  Побиття водія рівненської маршрутки: відомі нові подробиці події

Читати також