Рівне Медіа

У Рівному події від громадських організацій транслюють безкоштовно

З квітня 2021 року до сьогодні у Рівному запрацювала мобільна онлайн студія «Майстерня міста Рівне», можливостями якої вже скористалися 18 організацій. 

Цьогоріч громадська організація «Агенція сталого розвитку міста» стала однією з переможниць конкурсу грантів «Швидка необхідна підтримка» в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Команда Агенції, завдяки такій підтримці, отримала можливість придбати професійну аудіо- та відео-апаратуру, ліцензійні програми, пройшла відповідне навчання та створила нові можливості для громадського сектору - власну громадську мобільну онлайн-студію «Майстерня міста Рівне».  

За період проєкту було проведено  прямі трансляції, записано подкасти та інтерв’ю, створено відео, зроблено виїзні події у парку та інших громадських просторах. Про всі можливості Мобільної онлайн студії «Майстерня міста Рівне» можна дізнатися  у цьому відео: https://www.youtube.com.

Було покращено умови проведення заходів в приміщенні «Майстерні міста» -  для громадських організацій надано безкоштовну можливість для проведення подій та ініціатив в онлайн та офлайн форматі,  в тому числі можна отримати безкоштовну технічну підтримку проведення прямої трансляції заходів від громадського сектору. Звісно все з дотриманням усіх карантинних вимог та за попереднім узгодженням усіх організаційних питань. 

Представники громадського сектору, які зацікавлені у підтримці, заповнюйте онлайн-форму https://forms.gle, пишіть на пошту citydev.in.ua@gmail.com або сторінку в фейсбук  facebook.com/citydev.in.ua - Агенції сталого розвитку міста, для узгодження всіх деталех трансляції заходу.
 

Читати також