Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному подружки влаштували для вагітної жінки оригінальне свято (ВІДЕО)

У Рівному подружки влаштували для вагітної жінки оригінальне свято - "Baby Shower".

Дослівно цей вираз перекладається як "душ для немовляти", однак саме так називають свято для вагітної жінки, котре їй влаштовують близькі - вони "купають" у позитивних емоціях її та її дитинку, яка готується з'явитися на світ.

Щасливою "винуватицею торжества" стала рівнянка Наталія. Вона отримала сюрприз від подружок: прогулянка на Першому Тролейбусі із музичним супроводом.

"Зичимо майбутній мамі та малюкові здоров'я та щасливої долі, а також нагадуємо, що ми завжди готові надати тролейбус в оренду для ваших визначних подій або просто приватної поїздки - звертайтеся!", - написали на сторінці КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.