Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному поки не планують посилювати карантин

У Рівному поки не планують вводити додаткові обмеження. Про це сьогодні повідомив заступник міського голови з медичних питань Юрій Поліщук. 

За його словами, останні півтора місяці були надзвичайно складними. 

"Ми прожили надзвичайно важкі півтора місяці. Аргументую. Станом на 2 березня 2021 року в місті Рівне було 490 хворих на коронавірус. 12 квітня 2021 року в Рівному налічувалось вже 3736 хворих. Зростання більш ніж в 7,5 разів. Суттєве збільшення частки пацієнтів у важкому стані відносно минулорічної ситуації", - зазначив Юрій Поліщук.

Він додав, що сьогодні зафіксували найнижчий показник захворюваності за останні декілька тижнів:

"Сьогодні вперше за останні тижні ми маємо зниження показників захворюваності. Кількість хворих за добу зменшилась на 91 особу. Рано говорити про стійку позитивну динаміку, але це важливий факт".

Світлина Юрія Поліщука

Посилювати карантинні обмеження у Рівному поки не планують, а у випадку зменшення кількості хворих - обмежувальні заходи можуть і полегшити.

"На сьогоднішній день в місті не планується введення додаткових обмежувальних заходів. Разом з цим, відбувається жорсткий контроль за дотриманням діючих санітарно-епідемічних норм. Працівники управління ДСНС, Держспоживслужби, поліції здійснюють постійні систематичні перевірки ТРЦ, ринків, торгових точок, аптек, перукарень, лікувальних закладів та інших місць скупчення людей з метою виявлення та попередження порушень санітарно-епідемічного режиму.

У випадку збереження стійкої позитивної динаміки показників захворюваності на коронавірус в місті може розглядатись певна лібералізація карантинних заходів. Разом з цим, послаблення контролю за дотриманням визначених обмежень не планується", - додав Юрій Поліщук.

 

Читати також