Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному померла мама загиблого захисника України Андрія Мельника

Учора пішла з життя мама загиблого захисника України Андрія Мельника Олена. Сьогодні її провели в останню дорогу. 

Про це повідомила Наталія Борисенко. 

"Наше життя на жаль, не вічне... нехай Всевишній дасть сили перенести біль втрати рідної людини. Жодні слова не зможуть його зменшити, але ми щиро поділяємо ваше горе, сумуємо та підтримуємо у годину скорботи. Також до дня Сухопутних військ України вшанували пам'ять Андрія Мельника, який віддав своє життя за рідну Україну", - написала пані Наталія.

Нагадаємо, танкіст Андрій Мельник служив у 13-му окремому мотопіхотному батальйоні. Він загинув 29-го січня 2015 року в бою під Вуглегірськом, що на Донеччині. Рідні не відразу дізналися про загибель Андрія. Розшукати хоч якісь відомості вдалося не одразу. Лише через п’ять місяців за тестом ДНК визначили, що його поховано на кладовищі у Дніпропетровську. Минулого літа воїна перепоховали в Олександрії. Військовому було 35 років. Вдома у нього лишилася мати, брат, сестра та маленька донька.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.