Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощались із полковником ЗСУ Андрієм Наконечним

Сьогодні на майдані Незалежності у Рівному провели в останню путь Героя України Андрія Наконечного.

Кадровий офіцер, полковник ЗСУ, був одним із тих, хто у далекому 2014 році формував 2-й батальйон "Горинь". Після цього разом із хлопцями пройшов увесь бойовий шлях аж до розформування батальйону.

У 2021 - 2022 роках був обласним військовим комісаром Рівненщини. До Дня Незалежності, минулого року, полковника Наконечного нагородили орденом “За зразкову службу” — відзнакою міністра оборони України. На жаль, 12 березня серце нашого 43-річного захисника не витримало.

У воїна залишилася дружина та троє діток.

“Прощаємось з Героєм знову. Андрій Наконечний - сміливець, який за покликом серця став на захист України і пішов на фронт. Воїн все своє життя присвятив військовій службі. Його загибель є великою втратою для Рівненської громади, України, і для всіх тих, хто його знав та любив, адже він був людиною з великим серцем і великою мужністю.

Глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Спогади про нього, про його сміливість та відданість назавжди залишаться в нашій пам'яті. Вічна слава Герою”, - каже секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Чин похорону здійснили у Свято-Покровському кафедральному соборі. Поховали Героя на кладовищі “Нове”.

Читати також