Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощались з двома полеглими бійцями

Сьогодні у Рівному попрощались із двома Героями - Олександром Куликом та Владиславом Гудачеком, які до останнього подиху боронили нашу землю. 

Обидва бійця жили у сусідніх будинках та знали одне одного змалечку. Вони разм захищали Україну та загинули на Донеччині. 

Владислав Гудачек з дитинства мріяв стати військовим та впевнено йшов до цієї мети. У свої 20 він вже сатв лейтенантом, а у 40 мріяв бути генералом. 

Олександр Кулик - один із трьох братів у своїй сім'ї. Він із дитинства захоплювався книжками, захплювався спортом, бойовим гопаком. 

Після закінчення школи вступив у Львів на економічний. Проте вже у 18 долучився до "Правого сектору" та добровольцем вирушив на Схід. У 2018 році підписав контракт на військову службу. 

Один із братів Олександра вже захищає країну, а наймолодший готується її боронити.  

Поховають Олександра Кулика у Дубні, на малій батьківщині його матері

Усі фото Олександра Третяка. 

 

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.