У Рівному попрощалися з капітаном, який вважався зниклим безвісти

У Рівному на центральному майдані сьогодні попрощалися із Захисником України – Сергієм Бандрівським.

Про це повідомив в. о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Майже все свідоме життя Сергій Бандрівський був військовослужбовцем. З 2014-го року брав участь в антитерористичній операції у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Під час боїв у Луганській області отримав поранення і був демобілізований, однак продовжив службу у Нацгвардії. Повернувшись до цивільного життя, займався підприємницькою діяльністю. На початку повномасштабного вторгнення чоловік знову став на захист Батьківщини – спочатку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, а згодом – у 150-й бригаді.

На жаль, 50-річний капітан Сергій Бандрівський загинув 16 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Тривалий час воїн вважався зниклим безвісти.

- Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна і світла пам'ять Герою України!, - йдеться в повідомленні
 

 


 

Читайте також