Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощаються із воїном Дмитром Марцинковським, який поліг від вибуху міни

Завтра у Рівному попрощаються із Дмитром Марцинковським.

Про це повідомляють у Рівненській міській раді. .

Дмитро народився у Рівному, а згодом здобув добув фах системного адміністратора. Упродовж восьми останніх років працював менеджером з продажу.

“Він по 12 годин проводив за комп’ютером, хотів змін, щось кардинально інше. У червні місяці пішов добровольцем у військкомат. Дмитро не служив в армії. Його тато із 2014 року був в АТО, з березня — знову воює проти росії. Але ця служба стала для Діми новим викликом,” - розповідає дружина Героя Анна.

Дмитро з Анною разом сім років, два з них — у шлюбі. Разом втілювали спільні задуми — подорожували, побували у кількох країнах. Цього року планували поїхати в Португалію, аби побачити океан, але війна усе змінила.

“Дмитро спершу потрапив на навчання у Британію, потім на Львівщину. Тоді я дізналася, що вагітна. Діма був дуже щасливий, що стане татом. Коли ж вдалося на кілька днів приїхати, ми разом дізналися, що чекаємо на хлопчика... Діма був надзвичайно люблячий, добрий, чесний...” - продовжує Анна.

Дмитро служив у одній бригаді із батьком. Хотіли перевестися до одного підрозділу, але не встигли. Тож Дмитро вирушив на передову... Анна пригадує, як тато Дмитра дивувався, бо ж не думав, що його син буде настільки затятим воїном.

“Він дуже рідко називав мене по імені, здебільшого “кохана”. Як було там — не розповідав, беріг мене, заспокоював. Казав мені: “Кохана, не переживай, все буде добре. Просто мені треба тут трошки попрацювати і я обов’язково повернусь,” - продовжує дружина Героя.

31-річний солдат Дмитро Марцинковський загинув 9 листопада внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини на Донеччині.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 17 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”.

Проте, у разі оголошення повітряної тривоги прощання відбудеться або по її завершенню, або, у випадку затяжної, буде відмінено.

Читати також