Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному пошкодили новорічну ілюмінацію (ФОТО)

У Рівному пошкодили новорічні ілюмінації, які розташовані поруч із центральною ялинкою на майдані Незалежності. Мова про цифри "2022".

Працівники "Міськсвітла" наголошують на тому, що для святкового фото не потрібно ставати на саму ілюмінацію - достатньо постояти поруч. Це вбереже і конструкцію, і електропроводи, і життя та здоров'я рівнян. 

Також рівнян і гостей міста закликають слідкувати за своїми дітьми.

-Аби зробити красиву світлину поблизу новорічної ялинки та святкових інсталяцій, не потрібно залазити в середину світлової конструкції, так як відбувається пошкодження ілюмінації та безпосередньо проводів. Це може стати небезпечним для здоров’я, у разі ураження струмом! – зазначають у КП "Міськсвітло" Рівне

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.