Рівне Медіа

У Рівному презентують результати туристичного проєкту «Медове коло»

Завтра, у вівторок, 17 грудня, о 13:00 год. у Рівному в Майстерні міста (вул. Лермонтова, 6) відбудеться презентація результатів проєкту «Медове коло. Активізація громад».

У заході візьмуть участь: заступник голови адміністрації Сергій Гемберг та начальник відділу туризму управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова.

Нагадаємо, «Медове коло» - туристичний маршрут протяжністю понад 250 км для популяризації Рівненщини як локації зеленого та активного туризму. Зелений шлях об’єднує територію Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів.

Упродовж липня-листопада 2019 року за підтримки Рівненської ОДА та активних територіальних громад було втілено пілотну частину маршруту, що включає Деражненську, Березнівську, Шпанівську та Соснівську громади.

Під час релізації проєкту було:

- організовано більше 10 експедицій для збору та систематизації інформації про туристичні та етнографічні цікавинки маршруту, слідкуйте вже зовсім скоро буде оголошення про одну з них;

- знято та поширено 15 відеороликів з використанням аерозйомки про цікаві місця;

- створено 4 локальних маршрути: у Шпанівській, Березнівській та Соснівській громадах;

- розпочато процес наповнення електронної мапи Зеленого шляху «Медове коло».

 

Читати також