31.01-01.02.2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 та Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 25 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 19 учнів 11 класу закладів освіти області. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини.
Найкращі результати показали учні закладів освіти Костопільського району - 4 призери, Володимирецького району – 3 призери, по 2 призових місця вибороли команди Здолбунівського, Корецького та Рокитнівського районів.
По два переможці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна та Коробка Людмила Анатоліївна.
Переможці олімпіади: |
|||
9-ий клас |
|||
|
|
|
|
Колдун Марія Вікторівна |
Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради |
1 місце |
Шевчук Любов Петрівна |
Берташ Анастасія Сергіївна |
Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" |
1 місце |
Тіт Олена Петрівна |
Приленська Карина Богданівна |
Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради |
2 місце |
Картава Оксана Віталіївна |
Рабець Вероніка Дмитрівна |
Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради |
2 місце |
Стєшина Наталія Ігорівна |
Якимчук Тетяна Анатоліївна |
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13 |
2 місце |
Кулаковська Тетяна Миколаївна |
Шилан Валентина Юріївна |
Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради |
2 місце |
Шевчук Віта Петрівна |
Можеровська Яна Сергіївна |
Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" |
3 місце |
Філик Людмила Миколаївна |
Брухлєй Віталія Романівна |
Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради |
3 місце |
Коробка Людмила Анатоліївна |
Яскульська Христина Валентинівна |
Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 |
3 місце |
Філіпченко Надія Володимирівна |
Лозян Олена Павлівна |
Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" |
3 місце |
Тіт Олена Петрівна |
Березюк Соломія Віталіївна |
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради |
3 місце |
Новосад Людмила Костянтинівна |
11-ий клас |
|
|
|
Кирильчук Дарина Михайлівна |
Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради |
1 місце |
Стєшина Наталія Ігорівна |
Горчак Анна Олександрівна |
Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради |
1 місце |
Гаврилюк Оксана Володимирівна |
Ковальчук Катерина Олександрівна |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
2 місце |
Вакуліч Людмила Іванівна |
Луковець Ліна Павлівна |
Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради |
2 місце |
Вакуліч Людмила Іванівна |
Поліщук Марія Іванівна |
Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради |
2 місце |
Коробка Людмила Анатоліївна |
Баланович Анна Миколаївна |
навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради |
3 місце |
Гаврилюк Тамара Миколаївна |
Хильчук Лілія Олександрівна |
Орлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівської районної ради |
3 місце |
Хильчук Олена Олександрівна |
Левчук Іванна Олегівна |
Пісківський ліцей імені Героїв-земляків Пісківської сільської ради Костопільського району |
3 місце |
Овечко Наталія Миколаївна |
Мельник Тетяна Миколаївна |
Великовербченська загальноосвітня школа I - III ступенів Сарненської районної ради |
3 місце |
Оласюк Ніна Олександрівна |
Романик Вікторія Олександрівна |
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради |
3 місце |
Тирак Оксана Борисівна |