Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному пройшли ходою за традиційну сім`ю (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні в Рівному сотні містян вийшли на масштабну ходу за традиційні сімейні цінності. Також на заході були політики та представники релігійних організацій. Організаторами ходи є Міжцерковна рада Рівного Рух Реформації. Відтак, було аж дві колони, які рухалися по вулиці Соборній з обох сторін та воз'єдналися на майдані Незалежності. На період ходи ця вулиця була перекрита. 

Найчастіше лунали гасла: "Шлюб - союз чоловіка та жінки", "Рівне за християнську сім'ю",  "Здорова родина - щаслива Україна". Як розповідають організатори, вони за здорову щасливу сім’ю, за тверезих чоловіків та жінок.

Після ходи, святкування Дня сім'ї в Рівному продовжилося вже на майдані Незалежності, де виступали хори та представники різних конфесій міста. 

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.