Рівне Медіа

У Рівному родина переселенців отримає гроші на квартиру

Уряд прийняв рішення, що держава забезпечить родини переселенців, які брали участь в АТО/ООС, коштами для покращення житлових умов.

Таким чином, сім'я переселенців у Рівному отримає більше 760 тисяч гривень. 

Про це повідомляють у РОДА.

«Кошти родина використає на купівлю квартири. Загалом сім’я до нашого обласного центру переїхала зі Сходу країни. Чоловік з сім’ї брав участь в АТО, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої країни. У результаті бойових дій отримав інвалідність», -  повідомляє заступниця директора департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Анна Закусілова.

З 2018 року і до сьогодні вже 5 сімей переселенців отримали виплати на загальну суму понад 3 мільйони гривень на поліпшення житлових умов.

Окрім того, родини переселенців отримують щомісячну грошову допомогу. Кошти спрямовують на покриття витрат на проживання. І призначається така допомога на 6 місяців. Після закінчення терміну виплати допомоги, її отримувачу потрібно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення та подати необхідні документи, щоб продовжувати отримувати соціальну підтримку з боку держави.

Особи, які хочуть отримати виплату вперше, можуть направити заяву з необхідними документами поштою до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.

Читати також