Рівне Медіа

У Рівному розкажуть, як уникнути емоційного вигорання на роботі

Синдром емоційного вигорання – руйнівник успішного бізнесу

Якщо ви помічаєте, що кілька працівників у вашому колективі почали гірше працювати, перебувають у пригніченому стані, припинили цікавитися справами компанії – це привід для занепокоєння. Скоріше за все ви зіткнулися із синдромом емоційного вигорання або СЕВ. СЕВ небезпечний тим, що подібний до вірусного захворювання - ним здатна «заражатися»  уся команда. Із часом це виллється у роботу «з-під палки», тотальну безініціативність, падіння якості роботи, неприйнятне спілкування з клієнтами, напружену психологічну атмосферу у колективі, каскад звільнень.

Як розпізнати у колективі людей, які вигоріли?

Що можна із цим зробити, окрім звільнення?

Як попередити виникнення СЕВ?

Відповіді ви отримаєте, відвідавши майстер – клас «Як уникнути емоційного вигорання персоналу», який відбудеться 20 грудня у Рівному.

Майстер клас проведе Юлія Бистрова .

Про спікера. Доктор психологічних наук.  Професор Wy?sza Szko?a Informatyki i Umiej?tno?ci, (Лодзь, Польща). Фахівець в сфері психологічного бізнес-консалтингу. Спеціаліст з питань командоутворення та комунікацій. Автор тренінгів з управління освітніми проектами, формування команд, інноваційних методик оптимізації функцій і процесів в колективі, вирішення конфліктів, ефективної комунікації, Soft Skills.

Кількість місць обмежена.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/d4g3zZxLAegns7iy2

Деталі – на сайті - https://rivne.business/2018/11/20/bystrova-mk/

Читати також