Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному розпочався міжнародний баскетбольний турнір (ФОТО)

27 вересня міський голова Рівного урочисто відкрив Міжнародний баскетбольний турнір «Дружба – 2018». Три дні в спорткомплексі “ДЮСШ-4” змагатимуться команди юнаків та дівчат складених з гравців 2003-2004 року народження.

Окрім господарів змагань, команд “ОСДЮШОР-Рівне”, за перемогу в змаганнях боротимуться юнаки з Литовського “Алітуса”, білоруського ЦОР та польського Любліна. Серед дівчат, окрім литовського “Алітуса” та білоруського ЦОР “Вікторія Брест”, також боротися буде команда одеського “СДЮШОР”.

Юнацький турнір “Дружба” є традиційним та одним із найстаріших регулярних спортивних змагань на Рівненщині. Участь в цих змаганнях брали майже всі без виключення вихованці рівненського баскетболу, серед яких і теперішній Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук.

Разом з тим, міський голова Рівного Володимир Хомко, оглянув проведений капітальний ремонт спортивного майданчика із сучасним штучним покриттям для футболу, тренажерного майданчику та хід виконання ремонту у фойє та встановлення сучасної пожежної сигналізації у ДЮСШ-4.

Слід додати, що оновлення спортивної школи, ремонти фасаду, приміщень та стадіону виконуються за кошти з міського бюджету.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.