Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному розумники-випускники отримуватимуть стипендію

Школярі Рівненської міської територіальної громади, які досягли високих результатів у навчанні, будуть отримувати одноразову грошову винагороду в розмірі 45 тис. гривень. Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Таку Стипендію будуть мати випускники, які здали ЗНО на найвищий бал – 200 та залишився навчатися у Рівному. 

"Мова йде про одноразову виплату у сумі 45 тисяч гривень для двох випускників наших шкіл, які обрали рівненські університети. Розвиваємо ініціативу «Живи, навчайся та працюй в Рівному» і підтримуємо обдаровану та талановиту молодь нашого міста! Надзвичайно важливо, щоб кращі випускники рівненських шкіл залишалися навчатися саме в наших, місцевих закладах освіти", - йдеться у повідомленні міського голови.

 

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.