Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному судили працівницю кафе, яка була на роботі без COVID-сертифікату чи ПЛР-тесту

У Рівному на працівницю кафе-бару на вулиці Князя Острозького склали адміністративний матеріал за порушення карантину щодо людей. Відомо, що 27-го жовтня, на другий день після впровадження у Рівненській області «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, вона перебувала на робочому місці без СOVID-сертифікату чи негативного ПЛР-тесту, як того вимагали нові карантинні обмеження.

Потому матеріали направлені були до суду, на засідання порушниця не з’явилась.

«Практика Європейського Суду з прав людини (зокрема рішення «Пономарьов проти України» від 3 квітня 2008) наголошує, що «сторони в розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження». Вказаним рішенням закріплено принцип судочинства, зазначений в практиці ЄСПЛ, яким визнано пріоритет публічного інтересу над приватним», - йдеться у постанові суду.

Також додається, що «при складанні стосовно ОСОБА_1 протоколу про адміністративне правопорушення не було дотримано вказаних вимог закону, а саме: не зазначено, яку конкретну норму Постанови КМУ порушила ОСОБА_1, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП».

Суд вирішив провадження у справі про притягнення працівниці кафе до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП закрити на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП, у зв`язку із відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Рівненського апеляційного суду через Рівненський міський суд.

Читайте також: Викривлення показників: чому мешканці Рівненщини отримують менші суми в платіжках за газ.

Читати також