Рівне Медіа

У Рівному та області посилять контроль за дотриманням карантину

У Рівненській області тривожна динаміка захворюваності на коронавірус. Про це не один раз вже наголошувати посадовці. Щодня виявляють близько сотні нових випадків, відповідно, більше людей потребують госпіталізацій - завантаженість «ковідних» ліжок стрімко зростає. Про це інформує ОДА.

Питання дотримання карантинних вимог розглянули під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Епідситуація починає загострюватися, тому потрібно посилити заходи безпеки і посилити контроль за дотриманням карантину. Чому у тролейбусах дотримуються карантину і усі люди в масках, то вже у маршрутках ми спостерігаємо зовсім протилежне? Прошу активізувати контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень та у місцях торгівлі», - звернувся під час засідання перший заступник голови ОДА Сергій Подолін до присутніх.

За результатами наради Сергій Подолін доручив поліції та Держпродспоживслужбі посилити контроль за дотриманням карантину. Йдеться про заклади громадського харчування, пасажирський транспорт, об'єкти торгівлі тощо.

Нагадаємо, рішення щодо встановлення «жовтої» зони має приймати державна комісія ТЕБ та НС.

Читати також