Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному тариф на опалення залишиться на рівні минулого року - рішення виконкому

У Рівному повернули минулорічний тариф на тепло, тобто 1913,16 гривень/Гкал. Таке рішення прийняли щойно на міськвиконкомі. 

Разом з тим тариф затвердили з умовами дотримання гарантії від обласної державної адміністрації та уряду. 

- Ситуація на сьогодні дуже складна. Уряд мав би краще подбати про підготовку опалювального сезону. Місцеве самоврядування не має розплачуватися за помилки Уряду. Треба зауважити, щоб будь-які компенсаторські механізми зупинять розвиток міста. 

- Я пропоную застосувати тариф на рівні минулорічного сезону. Але з чіткими попередженнями та чіткими гарантяіми від ОДА, що вони гарантують свої зобов'язання про те, що борг підприємства буде реструктуризовано, - сказав міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Тим часом директор "Рівнетеплоенерго" Олександр Ющук заявив, що якщо для підприємства не передбачать компенсації, то вже це загрожує повною його зупинкою. 

- Що таке 1913 гривень/Гкал для "Рівнетеплоенерго" - це коли ми оплатимо всі рахунки за оплату праці, електроенергію, то на газ у нас залишається 19 %. Уже у грудні ми стикнемося із тим, що підприємство вилетить із реєстру <...> Впевнений, що "Нафтогаз" подасть в суд та заблокує наші рахунки<...>  Якщо найближчим часом не буде розроблено механізмів компенсації, то підприємство зупиниться, і тоді люди почнуть обігріватися електроприладами та перевантажать електросистему. І фактично до лютого місто вмре. Тому не гайте часу та розробіть механізм компенсації, - наголосив Олександр Ющук. 

В цілому за прогнозами, за словами міського голови Рівного, сума компенсації, яку потрібно заплатити підприємству за різницю у тарифах, становить як мінімум 260 мільйонів гривень.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.